Wszyscy dla wolności - 4 czerwca, Gdańsk, Park Reagana

Region Pomorze Komitetu Obrony Demokracji wraz z Gazetą Wyborczą zaprasza mieszkańców Trójmiasta i innych pomorskich miejscowości do Parku Reagana na Zaspie w Gdańsku aby w dniu 4 czerwca wspólnie świętować rocznicę pierwszych, częściowo wolnych wyborów parlamentarnych w Polsce. Ta data stała się symbolem zerwania z tradycją Polski Ludowej i początkiem naszej drogi do wolności, samodzielności, NATO i Unii Europejskiej.

Dzisiejsza władza pokazuje na każdym kroku, że odrzuca osiągnięcia III Rzeczpospolitej. Udaje, że ostatnie 27 lat to było pasmo ciągłych afer, porażek i nieszczęść - dlatego też próbuje całkowicie zapomnieć o rocznicy 4 czerwca. Chce nam wszystkim udowodnić, że żyliśmy w kłamstwie a zmiany jakie nastąpiły w Polsce to jedno wielkie nieporozumienie i oszustwo.

Tym bardziej właśnie szczególnie ważne jest aby pokazywać na każdym kroku nasz szacunek do przemian w Polsce, których autorami jesteśmy my wszyscy.

Spotkajmy się w Parku Reagana na Zaspie, w dniu 4 czerwca w godzinach 14.00 - 18.00

Porozmawiajmy ze sobą, przyjdźmy całymi rodzinami, uśmiechnijmy sie do siebie, cieszmy się razem, że nam się udało, zaznaczmy, że nie pozwolimy sobie odebrać dumy i radości z naszej Polski !

Przygotowano w tym dniu mnóstwo atrakcji dla młodych i dorosłych, punkty gastronomiczne, atrakcyjne zajęcia edukacyjne dla dzieci, nowy numer Głosu Wolnych i specjalna ulotka poświęcona wydarzeniom sprzed 27 lat.

Do zobaczenia na Zaspie !